עורך דין ונוטריון בפתח תקווה, ניר טולדנו טל: 03-9309677 נייד 052-3589798  050-3165083 

תרגום תמצית רישום


מעונייים בתרגום תמצית רישום משרד הפנים? משרדנו מספק, בין היתר שירות תרגום נוטריוני של תמצית רישום כולל שירות מתן אפוסטיל וערוך ברוב המקרים לספק את השירות עוד באותו היום הוא מוזמן. לקבלת שירות תרגום תמצית רישום התקשרו עכשיו 03-9309677. או 050-3165083
 

מה זה תמצית רישום?

 
תמצית רישום זה תעודה שניתן לקבל ממשרד הפנים ובמה מפורט  תמצית מהרשום במרשם התושבים אודות מי שמבקש

את השירות.  את תמצית הרישום יכול לקבל רק אדם שמבקש את המסך עבורו או עבור ילדיו הקטינים.

על מנת שניתן יהיה לקבל תמצית רישום עבור אדם אחר יש צורך לצרף  יפוי כח מעורך דין או פסק דין מבית משפט (מקורי).

את תמצית הרישום ניתן לקבל באמצעות במספר דרכים שונות, כגון באמצעות מילוי  טופס מקוון  או באחד מסניפי מינהל

האוכלוסין בשעות קבלת קהל וזאת לאחר מילוי טופס בקשה למתן תיעוד ממרשם האוכלוסין וכן מילוי תעודת הזהות
של מי שמבוקשת עבורו הבקשה.
 

לצורך מה נדרש תרגום תמצית רישום ?                                                           

תרגום תמצית רישום, נדרש לרוב  על ידי רשויות או מוסדות מחוץ לישראל לצורך נישואין מחוץ לישראל למשל נישואין בקפריסין , לצורך אזרחות, אשרת שהיה בחו"ל וכויוצ"ב.  לצורך הוכחה לכך שהתרגום של תמצית הרישום  הוא אכן מדוייק וזהה לשפת המקור ממנו מתבצע התרגום יש צורך שאישור התרגום יתבצע על ידי נוטריון.

 
מה זה נוטריון?

נוטריון חייב להיות אזרחי ישראלי,  עורך דין מנוסה בעל ותק מקצועי של לפחות 10 שנים , שלא הורשע בעבירה שיש עימה קלון ועבר השתלמות מיוחדת. אדם כזה יכול לבקש מוועדה מיוחדת  במשרד המשפטים רישיון להיות נוטריון. הוועדה, המתכנסת כפעמיים בשנה, בוחנת את מסמכיו של המועמד, ואם נמצא כי הוא ראוי, כי אז לאחר שחתם בספר הנוטריונים והשאיר שם את דוגמת חתימתו יוכל להתחיל לכהן כנוטריון.. מקור סמכותו של הנוטריון לאשר תרגום של מסמך הוא בהתאם לסעיף 7(4) לחוק הנוטריונים, תשל"ו-1976 (להלן: "החוק").. אישור נתרגום נוטריוני מהווה הוכחה לכך שהתרגום זהה לשפת המקור.

מה המחיר של תרגום תמצית רישום נוטריוני ?

מחיר אישור תרגום נוטריוני קבוע בתקנות הנוטריונים (שכר שירותים) תשל"ט-1978 המחייב את כל הנוטריונים במדינת ישראל.  יחד עם זאת, רהמחיר הקבוע הינו בעד אישור התרגום הנוטריוני עצמו ללא עלות התרגום של תמצית הרישום אותו מבקשים מהנוטריון לקבל אישור תרגום לגביו.

לנוחיותכם להלן עלות אישור תרגום נוטריוני המפורט בתקנה 3 (א) לתקנות הנוטריונים:

עד 100 המילים הראשונות שבתרגום - 209 ש"ח.

לכל 100 מילים נוספות או חלק מהן, עד 1000 מילים - 166 ש"ח.

**כל המחירים הנ"ל לאישור תרגום נוטריוני שלתמצית רישום  אינם כוללים מע"מ.


כמות המילים בתמצית רישום נעה בין פחות ל100 מילים ועד 200 מילים. לפיכך, מחיר אישור תרגום תמצית רישום יעמוד על סך של 245 ש"ח מידה ובמסמך יהיו פחות מ 100 מילים וסך של 439 
ש"ח כולל מע"מ במידה ובמסמך יותר מ 100 מילים.
 
 שירותי תרגום תמצית רישום נוטריוני של משרדנו
משרדינו מספק שירותי תרגום תמצית רישום  מעברית לאנגלית .  משרדינו לא נוהג לגבות שכר נוסף עבור עלות התרגום. שמדובר במסמך סטנדרטי . ניתן לקבל שירות תרגום תמצית רישום  על ידי משרדנו בכל מקום בארץ ללא הגעה פיזית למשרד וזאת באמצעות העברת תמצית הרישום המקורי למשרדנו באמצעות שליח או דואר ולאחר הסדרת התשלום באמצעות כרטיס אשראי ניתן לקבל את אישור התרגום הנוטריוני לכל מקום בארץ או בחו"ל על פי הנדרש ולחילופין ניתן לקבל את השירות במשרדנו בממוקם ברחוב מוטה גור 9 פתח תקווה. את שירות תרגום תמצית הרישום ניתן לקבל במרבית המקרים- עוד באותו היום בו מוזמן השירות. עוד ניתן לקבל במשרדנו  שירות קבלת אפוסטיל על תרגום תמצית הרישום בבית משפט או במשרד החוץ. לקבלת שירות תרגום תמצית רישום צרו קשר עם משרדנו או חייגו 03-9309677. 
דוגמא לתמצית רישום ממרשם האוכלוסין