גולשים יקרים! ברוכים הבאים לאתר נוטריון עו”ד היום המנוהל על ידי עו”ד ונוטריון ניר טולדנו ( להלן: ” מנהל האתר או הנוטריון”).

השימוש  באתר נוטריון מהווה הסכמה לכל התנאים שבתקנון זה של האתר. הינכם מתבקשים לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר בטרם תעשו שימוש כלשהו בתכנים שבו.

הנוטריון  ו/או מי מעובדיו שמסייעים בידו להקים את האתר ו/או להכניס בו מאמרים ותכנים לא ישאו בשום אחריות לשגיאות או טעויות ככל ויחולו בתכנים שבאתר או במידע המשפטי שבו או בטפסים ו/או לכל נזק ישיר או עקיף במידה ויגרם כתוצאה מהשימוש בו.

כל התכנים המופיעים באתר נוטריון אינם מהווים יעוץ משפטי ו/או תחליף ליעוץ משפטי וכל גולש שמסתמך על המידע שמופיע באתר זה ללא יעוץ משפטי עושה זאת על אחריותו בלבד.

ככלל, רצוי ומומלץ לקבל יעוץ משפטי פרטני ומוסמך מנוטריון ועורך דין  בטרם תשקלו לנקוט בפעולה כלשהי.

מאחר והפסיקה והחקיקה במדינת ישראל הם דינמיים  הרי שבהחלט סביר הדבר שחומר משפטי שנכתב באתר זה כבר אינו רלוונטי ו/או מספיק עדכני ולכן אין להסמך עליו ובוודאי שלא לפני שתקבלו יעוץ משפטי מחייב מעורך דין ונוטריון לאחר שיבחן לעומק את המקרה האישי שלכם

לפיכך, כל מי שמסתמך על התכנים ועל המידע שבאתר נוטריון , עושה את זה על  אחריותו בלבד ושלא על דעת מנהל אתר נוטריון.

המידע שמופיע באתר נוטריון הוא למטרות פרטיות ואישיות בלבד ולא למטרות מסחריות. אין להעביר את המידע והתכנים שמופיעים באתר לשום גורם  גם אם הדבר נעשה שלא למטרה מסחרית.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני לרבות לגבי התכנים שבו שייך למנהל אתר נוטריון עו”ד היום ואין לאף אחד רשות לעשות בהם שימוש ללא קבלת הסכמתו המפורשת מראש ובכתב.

הנוטריון  אינו מחויב להשיב לפונים אליו דרך האתר והוא רשאי להשיב על פי שיקול דעתו לפונים דרך האתר.

על כל פנים, אין להסמך גם על מענה בכתב אם ימסר  דרך האתר לפונים וגם אם יגיע מהנוטריון.

במידה ומישהו סבור שהוא נפגע מפרסום באתר הוא מוזמן לפנות בעניין זה למנהל האתר אשר ישקול ברצינות אם יש מקום  למחוק את הפרסום.

על תנאי השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מוסכם על גולשי אתר נוטריון עו”ד היום , כי במקרה של התגלות מחלוקות יהיה מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהשימוש באתר ו/או מהסכם זה נתון אך ורק לבית משפט משפט שלום בפתח תקווה .

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן