תצהיר ידועים בציבור מחיר למשתכן משרד הבינוי והשיכון

טופס הצהרה של בני זוג על היותם ידועים בציבור למחיר למשתכן מהו ולצורך מה הוא נדרש?

טופס הצהרה של בני זוג על היותם ידועים בציבור למחיר למשתכן הוא מסמך משפטי המאשר כי שני אנשים הם ידועים בציבור. טופס הצהרה זה שמנוסח כתצהיר נדרש על ידי משרד הבינוי והשיכון כתנאי לכך שהוא יאפשר לבני הזוג שלא נשואים להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן.
 

מהי הגרלת מחיר למשתכן?

 
הגרלת מחיר למשתכן היא הגרלה שבה זוכים בזכות לרכוש דירה במחיר מופחת. התוכנית הזו נועדה לאפשר לזוגות צעירים ומשפחות שאין בבעלותם דירה לרכוש דירה במחיר מופחת נגיש יותר ביחס למי שיש כבר דירה בבעלותו, תוך התחשבות במצבם הכלכלי.

אלו פרטים ועל אילו עובדות נדרשים בני זוג להצהיר בתצהיר מחיר למשתכן?

תצהיר ידועים בציבור למחיר למשתכן צריך לכלול את הפרטים הבאים:

  • שמות בני הזוג.
  • מספרי תעודות הזהות של בני הזוג.
  • כתובות המגורים של בני הזוג.
  • תאריך תחילת החיים המשותפים של בני הזוג.
  • הצהרה כי בני הזוג מקיימים משק בית משותף.
  • הצהרה כי בני הזוג אינם נשואים.

תצהיר ידועים בציבור למחיר למשתכן צריך להיות מאומת על ידי עורך דין.

להלן קישור לתצהיר ידועים בציבור למחיר למשתכן כפי שפורסם על ידי משרד הבינוי והשיכון.

כמה עולה אימות של תצהיר בני זוג על הצהרת ידועים בציבור למחיר למשתכן?

מחיר  אימות על תצהיר מחיר למשתכן משתנה בהתאם למשרד עורכי הדין המאשר את התצהיר מאחר ואין כל מחיר או תעריף רשמי מחייב.

על פי התעריף המינימאלי המומלץ של לשכת עורכי הדין, מחיר אימות חתימה על תצהיר הוא 150 ₪. לכן, מחיר אימות חתימת שני בני זוג על אותו תצהיר הוא 300 ₪.

חשוב לציין כי התעריף המינימלי הוא רק המלצה, ועורכי דין רשאים לגבות תשלום גבוה או נמוך יותר.

  באופן כללי, בחלק ממשרדי עורכי הדין נוהגים לחייב על עלות האימות ללא קשר לתוכן התצהיר וזאת בהתאם למיקומו, לנכונותו ולמידת זמינותו של משרד עורכי הדין שמוכן לספק את השירות . מאחר וכללי האתיקה של עורכי הדין אוסרים פרסום פומבי של מחירים  ניתן לקבל הצעת מחיר אישית לאימות חתימת  בתוך דקות ספורות באמצעות משלוח הודעת ווצאפ ל 052-3589798

מי רשאי להיחשב כידוע בציבור לצורך מחיר למשתכן?

על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון, כדי להיחשב כידוע בציבור למחיר למשתכן, בני הזוג צריכים להיות בזוגיות  חד-מינית או הטרוסקסואלית , להיות בגירים,  ולקיים משק בית משותף .

כמה זמן מינימאלי צריכים בני זוג להתגורר ביחד כדי להחשב כידועים בציבור למחיר למשכן?

אין זמן מינימלי שצריכים להיות ביחד כדי להיחשב כידועים בציבור למחיר למשתכן. עם זאת, משרד הבינוי והשיכון רשאי לדרוש מידע על משך הזמן שבו בני הזוג חיים יחד, כראיה לכך שהם מקיימים משק בית משותף.

בדרך כלל, משרד הבינוי והשיכון ידרוש מידע על משך הזמן שבו בני הזוג גרים יחד באותה כתובת. אם בני הזוג גרים יחד באותה כתובת במשך פחות משנה, משרד הבינוי והשיכון עשוי לדרוש מידע נוסף כדי להוכיח כי הם מקיימים משק בית משותף.

אימות חתימת על תצהיר מחיר למשתכן שרותי המשרד

עו”ד ונוטריון ניר טולדנו הוא עורך דין מוסמך ומורשה, ובעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום המשפט. המשרד שלו מציע מגוון רחב של שירותי נוטריון, כולל אימות חתימה על תצהיר ידועים בציבור . המשרד ערוך לספק לכם שירות זה גם בהתראה קצרה. המשרד ממוקם ברחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בניין בסר סיטי T קומה 18. לקבלת הצעת מחיר או לתאום הגעתכם ניתן להתקשר או לשלוח הודעת ווצאפ למספר 03-9309677. 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן