נוטריון להסכם ממון

הסכם ממון  בין בני זוג שנערך לפני נישואים ניתן לאישור על ידי נוטריון בעוד שלאחר נישואים ניתן לאשר הסכם ממון רק על ידי בית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני, מאחר ולהסכם יש תוקף משפטי של הסכם גרושים. ניתן לשנות “הסכם ממון שנחתם בין בני זוג  בכל עת בהסכמת שני בני הזוג אך כל שינוי כזה חייב מטבע הדברים להיערך בכתב ולקבל אישור של בית משפט. סעיף 7 (11) לחוק הנוטריונים מקנה לנוטריון את הסמכות לאמת הסכם ממון שנחתם לפני ניושאין.משרדנו מתמחה בעריכת הסכם ממון מקצועי התפור בדיוק לצרכים האישיים של בני הזוג לפני או אחרי נישואין.

יחד עם זאת, במידת ובני זוג לפני נישואין ערכו כבר את הסכם הממון בכוחות עצמם או באמצעות עורך דן אחר מטעמם שאינו נוטריון ניתן לקבל במשרדנו שירות של אימות הסכם ממון בפני נוטריון.

כמה עולה אימות חתימה על הסכם ממון באמצעות נוטריון? 

מחיר אימות הסכם ממון שנעשה לפני נישואין לפי סעיף 2 (1ג) לחוק יחסי ממון בין בני זוג התשל”ג 1973

הינו 394 ש”ח+ מע”מ.

במידה ובאותו מעמד מתבקש הנוטריון לאמת עותקים נוספים של אותו הסכם ממון 68 + מע”מ

לכל אימות נוסף. 

מה היתרונות באימות הסכם ממון לפני נישואין ביחס לאישור ההסכם הממון בבית משפט?

ישנם מספר יתרונות באימות הסכם הממון בין בני זוג טרום נישואין ביחס לאפשרות לאישור ההסכם בבית משפט לענייני משפחה.

ראשית, עלות אישור הסכם בבית משפט גבוה יותר ביחס לעלות האימות בפני הנוטריון. שנית, אישור הסכם ממון בבית משפט נעשה תמיד במהלך יום חול בשעות הבוקר או הצהרים ולכן הדבר כרוך עבור שני בני הזוג בהעדרות ממקום העבודה בזמן זה. לעומת זאת עם הנטריון גמיש יותר בשעות העבודה ולכן ניתן לתאם איתו מועד לחתימה על ההסכם גם בשעות הערב ולאחר שעות העבודה שלכם. שלישית, האוירה במשרדו של הנוטריון כאשר בני זוג באים לאשר את ההסכם היא בדרך כלל אוירה יותר נינוחה מזו אשר בבית משפט , אשר בשל עומס הדיונים הרובץ לפתחו הוא יותר עניני וקורקטי . לצד יתרונותיו של הנוטריון באימות הסכם ממון לפני ניושאין חשוב להדגיש כי לנוטריון אין סמכות לאמת הסכם ממון שדן בהסדרי ראיה או במזונות קטינים שכן לנושאים אלו יש מקום רק בהסכם גירושין אשר יכול להיות מאושר רק על ידי בית משפט.

לפני שהנוטריון מאמת את חתימת בני הזוג על הסכם הממון עליו לזהות אותם באמצעות תעודת זהות  וכן להקריא את הסכם ההמון בפניי בני הזוג בשפה המובנת להם ולהשתכנע  שעשו את ההסכם בהסכמה חופשית בהבינם את משמעותו ותוצאותי מרצונם הטוב והחופשי.

נוטריון הסכם ממון שרותי המשרד 

משרדנו צבר ידע ונסיון רב בעריכה וניסוח של הסכם ממון בין בני זוג לפני ואחרי נישואין וערוך לספק את השרות בהתראה קצרה. במידה ואתם זקוקים לאימות הסכם ממון בפני נוטריון או לאישור ההסכם בבית משפט צרו קשר עם משרדנו.

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו עכשיו 052-358979803-9309677 ניתן גם לקבל הצעת מחיר באמצעות משלוח הודעה לווצאפ המשרד

 

כתובתנו: רחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה בסר סיטי בניין T קומה 18 (ליד יכין סנטר).

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן