נוטריון בקרית אריה בפתח תקווה

משרדו של עו”ד ונוטריון בפתח תקווה, ניר טולדנו מספק את כל שירותי הנוטריון כגון אימות חתימה על יפוי כח נוטריונים בלתי חוזרים לחברות קבלניות או לבנקים למשכנתאות, אימות חתימה על הצהרה או תצהיר נוטריוני, תרגום ואישור תרגום נוטריוני של תעודות שונות ומסמכים בשפות עברית ואנגלית, אימות הסכם ממון בין בני זוג לפני נישואין וכן אימות צוואה נוטריונית.

מהו נוטריון?

נוטריון הוא עורך דין בעל לפחות 10 שנות נסיון שקיבל רשיון לשמש כנוטריון מוועדה של משרד המשפטים לאחר שעבר השתלמות מיוחדת ולאחר שחתם בספר הנוטריונים . 

מהן תפקידיו וסמכויותיו של הנוטריון?

לפי סעיף 7 לחוק הנוטרינים , הנוטריון מוסמך:
(1)   לאמת חתימה על מסמך;
(2)   לאשר שהחתום על מסמך, בשם זולתו, היה מוסמך לכך;
(3)   לאשר נכונותו של העתק מסמך;
(4)   לאשר נכונותו של תרגום מסמך;
(5)   לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת;
(6)   לאשר שאדם פלוני חי;
(7)   לאשר נכונותה של רשימת מצאי;
(8)   לערוך העדה של מסמך סחיר;
(9)   לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי נוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר;
(10)  להשתמש בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר;
 

מה מחיר השירותים הנוטריונים?

מחיר שירותי הנוטריון נקבע בתקנות הנוטריונים שמתעדכן אחת לשנה על ידי משרד המשפטים . מדובר בתעריף מחירים אחיד ומחייב לכל הנוטריונים במדינת ישראל.  לכן,  חל איסור על נוטריונים לגבות תעריף שכר טרחה נמוך או גבוה ממה שקבוע בתעריף שכר הטרחה . 
לנוחיותכם ריכזנו דומאות למחירים של שירותי נוטריון שכיחים:
 

מחיר אימות יפוי כח נוטריוני
אימות חתימה על יפוי כח נוטריוני לבנק למשכנתאות או לחברה קבלנית או לכל מטרה אחרת : אימות חתימה של אדם יחיד כחותם ראשון 169ש”ח+ מע”מ. כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך 67ש”ח+ מע”מ . כל עותק נוסף מיפוי הכח הנוטריוני שניתן באותו מעמד 67 ש”ח+ מע”מ.

מחיר אימות הסכם ממון בין בני זוג . אימות הסכם ממון יכול להיעשות על ידי נוטריון שמדובר בבני זוג לפני נישואין כאשר בכוונת בני הזוג להינשא בעתיד הקרוב. עלות שרותי נוטריון לאימות הסכם ממון הנעשה לפני סעיף 2(ג1)  לחוק יחסי ממון בין בני זוג התשל”ג- 1973 הינה  – 375 ש”ח + מע”מ לעותק אחד ו 65 ש”ח+ מע”מ לכל עותק נוסף וזאת במידה והעותק הנוסף ניתן על ידי הנוטריון באותו מעמד של אימות הסכם הממון.

מחיר אישור צוואה נוטריונית

אישור צוואה נוטריונית הנערכת לפי סעיף 22 לחוק הירושה, התשכ”ה – 1965 . לחותם ראשון 246 ש”ח+ מע”מ לכל חותם נוסף 126ש”ח+ מע”מ . 75ש”ח+ מע”מ לכל עותק נוסף שניתן באותו מעמד. 

לקבלת שרותי נוטריון בקרית אריה בפתח תקווה, חייגו עכשיו           03-9309677052-3589798  על כל שירותי הנוטריון  ניתן לשלם בהמחאות, באשראי או מזומן.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן