הסכם ידועים בציבור און ליין מה היתרונות והחסרונות שלו?

הסכם ידועים בציבור און ליין 

הסכם ידועים בציבור און ליין הוא הסכם שנערך בין בני זוג שאינם נשואים, באמצעות האינטרנט. הסכם זה מוצע  ברוב המקרים על ידי חברות משפטיות שונות או עורכי דין במטרה לאפשר לבני זוג שיש להם קושי בהגעה פיזית למשרד עורכי דין לקבל את השירות המשפטי של הסכם ידועים בציבור מרחוק ללא הגעה לחתימה למשרד עצמו. בחלק מהמקרים המטרה היא להנגיש לציבור הרחב את האפשרות לעריכת הסכם ידועים בציבור מרחוק במחיר זול יותר מהעלות שהיתה נדרשת מבני הזוג בהגעה פרונטאלית למשרד עורכי דין .

מה היתרונות של הסכם ידועים בציבור און ליין?

זמינות : הסכם ידועים בציבור און ליין בעל זמינות ונגישות גבוהה יותר עבור בני הזוג אשר יכולים לערוך את ההסכם מרחוק מבלי לצאת את הבית.

נוחות: הסכמים ידועים בציבור און ליין נוחים יותר לעריכה מהסכמים שנערכים בפני עורך דין שכרוח בחלק מהמקרים בהגעה פיזית למשרד . בני הזוג יכולים לערוך את ההסכם בקצב שלהם, וללא צורך להתאים את עצמם לזמינות של עורך הדין ולתאם מועד במגבלות שעות עבודתם.

עלות: הסכם ידועים בציבור און ליין זול ברוב המקרים מעריכת הסכם שנערך בפני עורך דין ובכך בני זוג יכולים בחלק מהמקרים לחסוך חלק מהעלות של עריכת ההסכם בפני עורך דין.

מה החסרונות של הסכם ידועים בציבור און ליין?

מה שעולה זול יכול בהחלט לטווח הארוך לעלות ביוקר שכן להסכם ידועים  בציבור און ליין יש גם מספר חסרונות, בולטים ולא מבוטלים הכוללים:

  • חוסר התאמה אישית: הסכמים אלו מוצעים לציבור הרחב, ולכן אינם נתפרים ומותאמים באופן אישי לצרכים ולרצונות האינדיבידואלים של כל זוג. לדוגמה, הסכם ידועים בציבור און ליין עשוי לא לכלול סעיפים חשובים עבור זוג מסוים, כגון סעיף שמסדיר פינוי של בן זוג שמתגוררת איתו בדירה השייכת לו  במקרה של פרידה או מוות.
  • טעויות משפטיות: הסכם ידועים בציבור נערכים לפעמים על ידי תוכנה ממוחשבת אשר אינה מסוגלת ליצור הסכם שיהיה תקף משפטית בחלק מהמקרים. טעות  משפטיות בהסכם ידועים בציבור עלולה לגרום לבעיות מרחיקות לכת ולסכסוכים בבתי משפט אותם היה צורך למנוע באמצעות עריכת הסכם .
  • העדר ליווי וקשר אישי מקצועי – הסכם ידועים בציבור שנערך בפני עורך דין כולל פגישה אישית במהלכה בני הזוג יכולים בחופשיות לשאול שאלות ולבנות הסכם ספציפי שיותאם במיוחד עבורם דבר שלא ממש מתאפשר בהסכם שנערך מרחוק

לכן, לפני ששוקלים הסכם ידועים בציבור און ליין, חשוב לקבל הצעת מחיר  מעורך דין המתמחה בדיני משפחה לעריכת הסכם ידועים בציבור בפניו מה גם שפערי המחירים אינם כה דרמטיים ובטח שלא מצדיקים את נטילת הסיכון של עריכת הסכם מרחוק באינטרנט. עורך הדין ידועים בציבור יוכל לערוך עבורכם את ההסכם המתאים ביותר עבורם, ולמנוע טעויות משפטיות.

משרדו של נוטריון ועו”ד בפתח תקווה ניר טולדנו – שרותי המשרד

הסכם ידועים בציבור הוא הסכם משפטי חשוב המעניק הגנה משפטית לבני זוג החיים יחד כידועים בציבור. הסכם ידועים בציבור יכול לעזור להבטיח שזכויותיהם וחובותיהם של בני הזוג יהיו ברורות במקרה של פרידה או מוות.

משרדו של נוטריון ניר טולדנו מתמחה בעריכת הסכמי ידועים בציבור. למשרדו ניסיון רב שנים בתחום, והוא מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ואמין.

נוטריון ניר טולדנו הוא נוטריון מוסמך מטעם משרד המשפטים. הוא בעל ניסיון רב שנים בעריכת הסכמי ידועים בציבור, והוא מכיר היטב את הדין הישראלי בתחום.

במשרדו של נוטריון ניר טולדנו עובדים עורכי דין המתמחים בדיני משפחה והוא יסייע לכם לערוך הסכם ידועים בציבור המותאם אישית לצרכים ולרצונות שלכם במחיר סביר והוגן.

ליעוץ ראשוני או קבלת הצעת מחיר צרו קשר או חייגו עכשיו 03-9309677.

ניתן גם לקבלת הצעת מחיר מיידית באמצעות משלוח הודעה לווצאפ : 052-3589798

כתובת המשרד : רחוב תוצרת הארץ 3 פתח תקווה.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן