תכנים בדף נוטריון, כל שרותי הנוטריון עו"ד היום! - בית

   עורך דין ונוטריון בפתח תקווה, ניר טולדנו טל: 03-9309677 נייד 052-3589798  050-3165083 

יפוי כח נוטריוני
משרדנו מספק שירות של עריכה או אימות חתימה על כל סוגי יפוי הכח הנוטריוניים, כגון יפוי כח נוטריוני לבנק למשכנתאות, יפוי כח כללי או יפוי כח נוטריוני בלתי חוזר. משרדנו ערוך לספק את השירות הנוטריוני של אימות חתימה על יפוי כח באופן מיידי ובהתראה קצרה לרוב באותו היום בו מוזמן השירות.         
הסכם ממון
הסכם ממון בין בני זוג הוא הסכם הנערך לפני הנישואים במטרה להסדיר, מראש ענייניי רכוש וכספים, אשר עשויים להיות שנויים במחלוקת אם בני הזוג יפרדו.משרדנו צבר ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון וערוך גם למתן שירות נוטריוני של אישור הסכם ממון על ידי נוטריון.
צוואה נוטריונית

צוואה בפני נוטריון

על פי סעיף 19 לחוק הנוטריונים: אישורו של נוטריון לפי חוק זה והתקנות על פיו, יהיה ראיה מספקת בהליך משפטי, ללא צורך בראיה נוספת. מכאן שעריכת צוואה נוטריונית בפני נוטריון מגדילה את הוודאות לקבילותה של הצוואה ומקטינה את החשש לביטולה של הצוואה  הנוטרית.
תצהיר בפני נוטריון
אישור הצהרה נוטריוני הוא אישור שנותן הנוטריון למצהיר לפיו הוא אימת את חתימתו על תצהיר לאחר שהוזהר כי עליו לומר את האמת וכי יהיה צפוי לעונשים הקבועים בחוק אם לא יעשה כן. .תצהיר נוטריוני נדרש לפעמים על ידי גופים או רשויות אשר אינם מוכנים להסתפק בתצהיר אשר מאומת  בפני עורך דין. משרדנו מספק שירות של אימות חתימה על תצהיר בפני נוטריון ובמידת הצורך גם נכון לערוך את התצהיר הנוטריוני עבור הלקוח.
חפש

                   חפש באתר

ברוכים הבאים לאתר נוטריון עו"ד היום. משרדנו מספק את כל שירותי הנוטריון בישראל לרבות, עריכה ואימות חתימה על יפויי כח נוטריונים, תרגום נוטריוני בשפות עברית ואנגלית של תעודות ומסמכים שונים, אימות ועריכה של תצהירים נוטריוניים, עריכה ואימות צוואות נוטריונית, אישור הסכם ממון טרום נישואין וכן, שירות מתן אפוסטיל בבית משפט, משרד החוץ ושגרירויות זרות. כל שרותי הנוטריון מסופקים על ידי משרדנו באופן יעיל ומקצועי תוך מאמץ לספק את השירות הנוטריוני באופן מיידי ובמרבית המקרים עוד באותו היום בו מוזמן השרות. במשרדנו צוות מקצועי ומיומן אשר ישמח להעניק את השרות הנוטריוני באופן אדיב וברמה הגבוהה ביותר. את שרותי הנוטריון ניתן לקבל במשרדנו, הממוקם ברחוב מוטה גור 9 פתח תקווה, או עד לבית הלקוח, למוסד סיעודי או לבית חולים, בתוספת תשלום בהתאם לתעריף הנוטריונים, אשר מעודכן אחת לשנה על ידי משרד המשפטים. את התרגומים הנוטריוניים ניתן לקבל באמצעות הדואר או שליח עד המשרד או עד הבית.

 בין סמכויות הנוטריון על פי סעיף 7 לחוק הנוטריונים תשל"ו -1976 (להלן: "החוק") ,הוא לאשר נכונותו של העתק מסמך. סעיף 12 לחוק קובע כי נוטריון מוסמך לאשר שמסמך פלוני הוא העתק נכון מהמקור רק אם המקור הוצג לפניו והוא השווה זה אל זה ומצאם שווים. מכאן שבשביל לניתן יהיה לקבל מהנוטריון אישור העתק נאמן למקור נוטריוני קיימת חובה להציג בפניו את המקור של המסמך או התעודה אשר לגביו מעוניים לקבל את האישור.
חותם לחץ בשימוש נוטריון
תרגום נוטריוני
זקוקים לאישור תרגום נוטריוני? משרדנו מספק שירותי תרגום נוטריוני של כל סוגי המסמכים בשפות עברית ואנגלית כגון, תרגום פסקי דין, תרגום תעודת בגרות, תרגום תמצית רישום, תרגום תעודת יושר, תרגום תעודת נישואין ועוד. במידת הצורך, ניתן לקבל גם שרות מתן אפוסטיל. כאשר מדובר בתרגום של תעודות ומסמכים סטנדרטיים משרדנו יכול לרוב לתת את השירות בתוך יום עסקים מרגע הזמנת השירות ובמקרים דחופים אף באותו היום. 

אישור אפוסטיל

משרדנו מספק שירות מתן אפוסטיל ( Apostille)
על תעודות ומסמכים בבית משפט או במשרד החוץ . לצורך קבלת הצע מחיר לשירות מתן אפוסטיל, צרו קשר עם משרדנו.

FacebookGoogle+Twitter
FacebookGoogle+Twitter
ברוכים הבאים לפורום הנוטריון!

אתם מוזמנים לכתוב לנו שאלות, להעלות דיונים ולהתייעץ בכל מה שקשור לשירותי נוטריון ולקבל מענה מקצועי מצוות האתר שלנו.
פורום נוטריון
כאן תוכלו למצוא דוגמאות של מגוון טפסים נוטריונים מותאמים לנוסח הקבוע בתקנות
טפסים נוטריונים